İçeriğe geç

İddaa Hileleri Nelerdir? İddaa Sitelerinde Hile Yapmak

Kategori: Uncategorized

İddaa Hileleri

İddaa hileleri belki de her dönem ara ara gündeme gelen bir konudur. Özellikle insanlar çok banko gördüğü maçlarda yattığı zaman bu maçta kesin bir şey yapıldı gibi düşüncelere girmeleri mümkündür. Açıkçası net olarak var ya da yok diyemeyiz. Çünkü bu kadar büyük paraların döndüğü ve inanılmaz büyük insanların olduğu bir platformda her şeyin olabileceğini düşünmek, hiçbir şeyin olmayacağını düşünmekten çok daha mantıklı geliyor.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1000TL %200
5.0⭐
2
1000TL %100
5.0⭐
3
5000 TL %50
4.9⭐
4
600 TL %100
4.7⭐
5
1500TL %100
4.6⭐
6
2500 TL %250
4.5⭐
7
2000 TL %300
4.5⭐
8
1365 TL %100
4.4⭐

İddaa hileleri yapılıyor desek bile bunu büyük liglerde yapabildiklerine çok ihtimal vermiyorum. Televizyonda maçları yayınlanmayan ülkelerde, alt liglerde ve önemsiz görülen ülkenin maçlarında belki bu tarz iddaa hileleri yapılıyor olabilir. Ancak bu iddaa’dan öteye geçemez. Çünkü bu tarz bir şey ispatlanmış ya da somutlaştırılmış değildir.

İddaa Hileleri Nelerdir İddaa Sitelerinde Hile Yapmak
İddaa Hileleri Nelerdir İddaa Sitelerinde Hile Yapmak

İddaa Hileleri İçeriğinde Neler Olabilir?

İddaa hileleri dediğimizde bunun içinde sadece maçlarda yapılan, anlaşmalı şikeleri göstermek olmaz. Güvenilir iddaa siteleri de bu işin içindedir. Bu kategoriye oran hilesi, ayarlanmış özel maçlar gibi yöntemlerde eklenir. Ancak net bir şekilde söyleyebiliriz ki bu tarz bir iddaa hilesi yoktur.

Siteye Kaydol

Şöyle düşünün. Siz bir takım sahibisiniz ve takımlar kazandıkça markalaşır, büyür, şampiyon olur, gelişir ve isim yapar. Bunların haricinde ne yaparsanız yapın o takımın hiçbir değeri yoktur. O yüzden hiçbir futbol kulübü sahibi, ne kendisinin ne de takımın kariyerini, geleceğini böyle şeyler için harcamaz. Evet, belki başka takım onları motive etmek için bazı vaatlerde bulunabilir. Ama bu şikedir ya da oyuna hile karıştırmış demek çok da doğru değildir. Yabancı iddaa tahmin sitelerinide şu sayfadan inceleyerek hile olayınızı ona göre değerlendiriniz.

İddaa Hileleri Lafı Neden Çıktı?

O zaman şöyle bir soru akla geliyor. Madem hile yok, ayarlanmış maç yok, oran hilesi yok, o zaman neden iddaa hileleri ve iddaa sistemi gibi bir soru gündeme geliyor? Bunun nedeni tamamen oyuncular yani iddaa oynayan insanlardır. Bazı oyuncular, bazı oranlara kendince bir yorum katarak, bir yere çıkartır. Bu yaptığı yoruma inanır ve tüm maçlarda o oranın o şekilde sonuçlanacağını düşünür. Bu belki pek çok seferinde tutmuştur. Bu yüzden de yaptığı yoruma inancı oldukça da yüksek olur. Ancak her zaman tutması ya da sürekli aynı şeylerin olması zaten doğaya aykırı ki böyle büyük bir organizasyonda bu şekilde bir şey yapılsa, herkes bunu görür ve herkes iddaa tutturur. Peki, nedir bu yorumlar kısaca bakalım.

Mesela 4.50 oranı verilmiş 0/1, 0/0 ve 0/2ilk yarı maç sonucu seçeneklerinden ikisine aynı anda 4.50 oranı verilmişse bu maçın gollü olacağı, üst biteceği ve karşılıklı gol olacağı düşünülür. Yine aynı şekilde 1 den 1 ya da 2 den 2 olarak verilen seçeneklerde oran 1.45 verilmiş ise ve 3,5 alt oranı da aynı şekilde 1,45 gösteriyorsa, o zaman o maçında favori takımı olarak gören tarafın handikaplı bir şekilde maçı alacağı ve maçında 3,5 üst bitme ihtimalinin çok yüksek olduğu düşünülür.

Siteye Kaydol

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir