Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
ÇOK OKUNANLAR
YAZARLAR
Mustafa SERTBAKAN
AH Parti
İlter SAĞIRSOY
Sayın Valim 2015'te 2 Milyon 500 Bin Değil, 906 Bin 164 Turist Gelmiş!
Taner ERDOĞAN
Bayramlık Ağzım
Ahmet BELADA
Rüya ve Adalet!
İsmail ORAL
Nevşehir’de Bu Kez Ölüleri Rahatsız Ettim Galiba!
Selma KÜÇÜKGÜL
Kadına Bakış
Oğuz ÖZDEM
Bravo Size Issız Köyün Güzel Çocukları!
Özden TAŞĞIN
Ellerinizden Öperim!
Şahin GÜNEŞ
Bir Fincan Kahve
Yakup POLAT
Zeki Tekiner'in Vefatının 36.Yılı
Sadi TELTİK
Akarsın Yüreğime
Ayşegül SAÇLI
En Umutsuz Umutlar
Bilal ALTUNBAŞ
Kayıp Değerler
Alpaslan ÇEVİK
Meal Müslümanlığı (1)
Mehmet BİLGİN
Nereden Nereye?
Ayhan BENLİ
Gezi 'Yorum'
01-01-1970 02:00
...
1 defa okunmuştur.
Etiketler : -
Yorumlar..
Fatma Göksel 21-02-2013, 01:41:53
Nasipsizlik!
Bu kitapla ilgili gerek resmi, gerek halk kesiminden bu kadar uyarı alınmış olmasına rağmen yazar hem Allah'tan af! Halktan özür dileyeceğine; açıklaması çok büyük bir nasipsizlik! Allah hidayet etsin! Yazarı şiddetle kınıyorum. Gençliği ve halkı zehirlendiği için. Ve bu yanlışını düzeltmesi için; bir Müslüman kardeşi olarak onu tövbeye davet ediyorum. Saygılarımla!
saliha özdemir 20-02-2013, 12:09:04
yuh artık!!!
Allah(CC) Kur'anda birçok yerde Muhammed Mustafa(sav)'e iman etmeden cennete giremeyeceğimizi söylerken la ilahe illallah ta insanları buluşturmaya çalışmak, Muhammedürresulullah demeyenleri de cennete sokmak, bu milletin imanına atılan bir bombadır. La ilahe illallah cümlesini tek başına kullanırken de biz bunu gönlümüzden Muhammedürresulullah'ı tastik ederek söyleriz. Laf ebeliği ile insanların imanını zedelemeye çalışıyorlar. Muhammed Mustafa'sız din, iman olmaz.
Osman Hakan Üstündağ 20-02-2013, 11:55:23
Kitabı okumadan önce pek çok kişi gibi bilmeden destekliyordum. Ancak şimdi yazarın açıklaması da beni ikna etmedi. Yazar da, buna alet olan Nevşehir Müftülüğü ve Milli Eğitim'de bence büyük vebal altında.
Ahmet Can 19-02-2013, 15:50:40
'Özrü Kabahatinden de Büyük'
Yazarın açıklamasını okudum. Maalesef özrü kabahatinden büyük. Hangi dönem olursa olsun peygamberimiz onların söylediği şekilde çağırmamıştır İslama. Mübahale ayetinde "Mübahele" kelime anlamı olarak "karşılıklı beddua etme" demektir. Ayet; "Artık sana gelen bunca ilimden sonra, onun hakkında seninle 'çekişip-tartışmalara girişirlerse' de ki: "Gelin, oğullarımızı ve oğullarınızı, kadınlarımızı ve kadınlarınızı, kendimizi ve kendinizi çağıralım; sonra karşılıklı lanetleşelim de Allah'ın lanetini yalan söyleyenlerin üstüne kılalım." [1] şeklindedir. Yani peygamberimiz kendini kabul etmeyenlerle ‘lanetleşmek’ istemiştir. Allah Reşit Haylamaz ve onun gibi düşünenleri ayıktırsın...
Ahmet Ekizoğlu 19-02-2013, 12:54:24
Son noktayı herhalde Valilik koymalıdır. Diyanetin görüşü esas ise, Müftülük ve Milli Eğitim gereğini yapmalıdır. Yapmazlarsa Diyanet İşlerinin de varlığına gerek yok. Yarın ben de İncil'i alır ve ‘Lâ ilahe illallah’ diyerek dağıtımı için başvuruda bulunabilirim. Hayır diyemezler vesselam. Nevşehir turistik bir bölge. Milyonlarca turist geliyor. Hz. Muhammed (S.A.V.) yerine başka peygamberleri koymak hiç de zor olmayacaktır. Namaz niyaz da yoksa, gel cennet gel…
Diğerleri...
 
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net